Služby

Mzdy

Ponúkame Vám spracovanie miezd tzv. outsourcingovú službu na ktorej výrazne ušetríte

V tejto oblasti máme dlhoročné skúsenosti a vieme, že tzv. outsourcing je služba pre firmu výhodná, lebo šetrí náklady, starosti s organizáciou práceprenáša zodpovednosť na niekoho iného, ktorý je na spracovanie ďaleko viac zainteresovaný, ako Váš vlastný zamestnanec. Vedenie miezd to je presnosť a spoľahlivosť.
Kontaktný formulár
 *
 *
Políčka s hviezdičkou sú povinné.

Čo klientovi garantujeme?

Nielen výpočet mesačných miezd pre zamestnancov a distribúciu výplatných lístkov. Ponúkame tzv. komplexnú službu, ktorá od mesačného spracovania miezd, vrátane všetkých prehľadov pre zdravotnú, sociálnu poisťovňu zahrňuje aj spracovanie zostáv pre sledovanie nákladov súvisiacich so mzdami (napr. v oblasti čerpania rozpočtov, či dotačných titulov a pod.), vrátane personálneho poradenstva.

Za svoju prácu si zodpovedáme

Naši zamestnanci sú skúsení, pravidelne sledujú zmeny v legislatíve formou skolení a majú dlhoročné skúsenosti s tzv. vzdialeným spracovaním služby. Klient je u nich vždy na prvom mieste, kedy presnosť a spoľahlivosť  je pre nich neodmysliteľná. Za svoju prácu ručia a vždy dodržujú platné zákony aj v oblasti ochrany osobných údajov.

Naša ponuka spracovania?

Priamo na našich programoch alebo vzdialene na Vašom programe.
 
Nechajte spracovanie miezd na nás, ušetríte náklady aj starosti.
Slovensko

Slovenské firmy podnikajúce v Čechách

Poskytujeme servis pre Slovenské firmy, ktoré chcú podnikať v Čechách. Pomôžeme Vám s účtovníctvom, legislatívou a ďalším potrebným servisom.
© 2019 CESORG, Centrum bytové správy spol., s.r.o.