Služby

 
Ponuka našich služieb sa odvíja od dlhoročných skuseností s právnym poradenstvom, účtovníctvom a slovenskou legislativou. Klientom ponúkame profesionálne a odborné služby v troch hlavných oblastiach.
Kontaktný formulár
 *
 *
Políčka s hviezdičkou sú povinné.
 

Prečo využiť naše služby

 
 • Znížite náklady na účtovníctvo o 50 %
  Zverte svoje účtovníctvo do rúk našich odborníkov a ušetríte firme náklady za školenie zamestnancov a investície do účtovných softwarov a hardwarov. Vaše mzdové náklady na účtovné práce klesnu minimálne o 50 %.
 
 • Získáte viac času na rozvoj podnikania
  Nechajte starosti s účtovníctvom na nás a venujte všetku svoju energiu hladkému fungovaniu firmy. Ušetrené náklady na účtovné práce môžete investovať do rozvoja firmy.
 
 • On-line prístup k vašim dátam
  Služby poskytujeme klasickými (dávkovými) technológiami, alebo klient/serverovými technológiami, kedy máte ku svojím elektronickým dátam on-line prístup. Vo všetkých prípadoch sa môžete spoľahnúť na ochranu dát proti prístupu tretích osôb. Zaisťujeme tiež archiváciu dát.
 
 • Dostanete ekonomické a daňové poradenstvo
  Našim klientom radíme a pomáháme s problémami z oblasti daní, ekonomiky a účtovníctvom. Pomôžeme vám tiež s používáním dátových schránok.
 
 • Zamestnávame len odborníkov
  Naši zamestnanci sú certifikovaný účtovníci. Sústavne sa vzdelávajú a prehlbujú si kvalifikáciu. S vedením účtovníctva a daní majú dlhoročné skúsenosti a majú prístupy do odborných účtovných, daňových a právnych databáz.
 
 • Sme poistení proti prípadným chybám
  Plne zodpovedáme za svoju prácu a nič nenecháváme na náhode. Na prípadne chyby sme poistení: na účtovnú zodpovednosť na 166 tis.€ a u Centra bytové správy na 20 milionů korun.
 
 • Postaráme sa o bezproblémové pripojenie počítačov na servery
  Zaistíme komplexné internetové pripojenie vašich počítačov na naše servery, prípadne naše počítače pripojíme k vašemu serveru.
Slovensko

Slovenské firmy podnikajúce v Čechách

Poskytujeme servis pre Slovenské firmy, ktoré chcú podnikať v Čechách. Pomôžeme Vám s účtovníctvom, legislatívou a ďalším potrebným servisom.
© 2019 CESORG, Centrum bytové správy spol., s.r.o.